Systemy wagowe

W naszej ofercie znajdują się systemy wagowe dostarczane przez włoską markę PTM. Dzięki nim z łatwością przygotujesz paszę dla zwierząt.

PTM to producent różnych rodzajów czujników wagowych oraz wyświetlaczy z funkcjonalnymi przyciskami. Do sprzętu zostało stworzone dedykowane oprogramowanie oraz aplikacja mobilna. Rozwiązanie to pozwala na dokładne przygotowanie pasz dla zwierząt i precyzyjne porcjowanie. Jest to szczególnie przydatne, gdy mamy wiele jednostek hodowlanych i dążymy do dostarczenia każdej z nich odpowiedniej ilości paszy.

Użytkownik ma możliwość przygotowania własnych receptur. Polega to na podaniu listy składników dla każdego zwierzęcia. System następnie obliczy jak dużo każdego składnika należy umieścić w zbiorniku mieszającym w zależności od liczby zwierząt. Następnie po wybraniu protokołu rozładunku na wyświetlaczu pokaże się ile jeszcze paszy należy umieścić w danej jednostce hodowlanej (w przypadku, gdy mamy ich więcej niż 1).

Wyświetlacze mają możliwość dołączenia rozszerzeń takich jak repeater wyświetlacza, czy adapter WiFi, który umożliwia połączenie z pilotem lub aplikacją mobilną.

Komputery wagowe


Seria HL 10-15

Najprostszy komputer wagowy HL 10 pokazuje sumaryczną ilość paszy w zbiorniku. Dla wielu niedużych gospodarstw takie rozwiązanie będzie wystarczające.

Z kolei HL 15 dostarcza już w pełni funkcjonalny system wagowy. Tak jak w wyższych modelach możemy w nim tworzyć własne receptury

Oba modele HL 10 i HL 15 obsługują technologię Multilink. Dzięki niej możemy dodać wiele rozszerzeń do komputera wagowego. Komputery te są wyposażone w czujnik światła, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu.


Seria HL 20-50

Komputery wagowe z serii HL 20-50 wyróżniają się przede wszystkim większym i bardziej przyjaznym wyświetlaczem.

Względem niższych modeli możemy zaprogramować więcej receptur i dodać więcej komponentów (składników receptur).


Seria Advance

Komputer wagowy Advance Super USB jest najnowszym i najbardziej dopracowanym produktem z serii Advance. Umożliwia od zapis aż 150 receptur oraz 99 komponentów.

Advance Super USB posiada najbardziej czytelny i przyjazdy wyświetlacz. Ponadto poruszanie się po interfejsie jest niesamowicie proste dzięki rozbudowanemu układowi przycisków.

Komputery z serii Advance wyróżniają się również łatwiejszą komunikacją z dedykowanym oprogramowaniem.